Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Chevrolet Aveo RS aneb Rychlý Soník

News

15.07.2013

Chevrolet ukázal první fotku modelu Aveo RS. Dostane se tento sourozenec Sonicu RS i k nám?

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Jméno Chevrolet máme všichni spojené spíše s modely Camaro, Impala nebo Corvette, nicméně v posledních letech se pod touto značkou objevují také modely, jež ještě nedávno nesly jméno Daewoo. Kromě již zmíněného legendárního Camara tak můžeme v nabídce Chevroletu narazit například na modely Cruze nebo Aveo. A právě posledně jmenovaný ukázala automobilka i ve verzi RS. Tedy spíše Chevroletu unikla fotka, to by ale nemělo nic měnit.

Evropský bratr zámořského Chevroletu Sonic RS, který známe například z trilogie Transformers, dostane přeplňovaný čtyřválec 1.4 Turbo Ecotec o výkonu 103 kW/140 koní a točivém momentu 200 N.m, tudíž se nebude jednat o vyloženého konkurenta hot hatchů typu Peugeot 208 GTi nebo Fordu Fiesta ST. O přenos točivého momentu na přední kola se postará buď šestistupňová manuální převodovka, nebo šestistupňový automat.

Vůz se od běžného modelu liší výraznějším exteriérem, koly o velikosti 17 palců, sportovními sedadly vpředu nebo jinými budíky, respektive odlišnou grafikou. O Chevroletu Aveo RS zatím nemáme bližší informace, nicméně můžeme vycháhzet z informací o modelu Sonic RS. Ten je nabízen hned s několika laky: Victory Red (červená), Summit White (bílá), Cyber Grey Metallis (šedá metalíza) a Black Granite Metallic, u evropské verze bude v nabídce je zařivá oranžová metalíza.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: