Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

International Prague Drift Festival má svého vítěze

News

27.06.2013

O víkendu 22.-23. června se v prostorách Obchodního centra Letňany konal 3. podnik seriálu Czech Drift Series v rámci akce s názvem International Prague Drift Festival. Závody se jely výjimečně ve stylu gymkhana a bylo na co se dívat.

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Po sobotní kvalifikaci se v nedělním závodě, kterému přihlíželo přes 7 000 diváků, nejlépe umístil Martin Semerád, na druhém místě skončil Marcel Baláž a třetí stupeň vítězů obsadil Martin Mašek.

Součástí akce byl bohatý doprovodný program pod hlavičkou Prague Car Festival v podobě výstavy sportovních a tuningových automobilů, klasických amerik, školy bezpečné jízdy, trenažerů, dětské dráhy atd. V neposlední řadě se návštěvníci mohli svézt novinkou v podání vozů EASYDRIFT, které umožňují díky speciální technologii jízdu ve smyku s auty s pohonem přední nápravy.

Těšíme se na výstavu!

Celkově se jednalo o přehlídku překrásných aut mnoha kategorií a zároveň o malou pozvánku na výstavu International Prague Car Festival, kterou přivítá výstaviště PVA Letňany o víkendu 31. srpna až 1. září.

O tom, že to byl víkend opravdu nabitý programem, svědčí také akce 24 hodin pro kuře. Tedy závod modelů aut, který se konal ve vnitřních prostorách obchodního centra od sobotního do nedělního poledne. Jak už název napovídá, jednalo se o součást projektu Pomozte dětem, jehož maskotem je známé kuře s kruhem, a návštěvníci na něj přispěli částkou ve výši 103 606 Kč.

Seznam kapitol

Další podnik v Sosnové...

Pokud byste chtěli zažít další závody driftů na živo, můžete navštívit Autodrom Sosnová ve dnech 13. až 14. července, kde se koná 4. kolo seriálu Mistrovství České republiky v driftu. Více na: www.praguedriftfestival.cz

Seznam kapitol

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: