Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Range Rover Evoque v novém „žlutém kabátě“

News

27.06.2013

Značka Land Rover připravila novinku v podobě speciální edice Range Rover Evoque „Sicilian Yellow Edition“. Pro zákazníky v České republice a v Rakousku je připraveno 30 kusů této limitované edice. Range Rover Evoque si v posledních 18 měsících zakoupilo více než 160 000 zákazníků po celém světě a stal se tak nejprodávanějším modelem značky.

Autor:Tomáš DusilFoto:

Zákazníci mají na výběr ze dvou barevných kombinací. Vybírat lze z kombinace „Sicilian Yelow“ se „Santorini Black“ jako kontrastní barvou na střeše, nebo naopak s lakováním v barvě „Santorini Black“ a „Sicilian Yelow“ na střeše a vnějších zrcátkách. Žlutou barvu z limitované edice mají i stehy sedadel, středová konzole, čalounění dveří, přístrojová deska, kterou vede napříč dekorační lišta.

Značka Land Rover si pro svoje zákazníky připravila ještě další překvapení v podobě edice „Black Pack“ pro všechny vozy RR Evoque ve verzi Dynamic. Ta nabízí 20palcová litá černá kola, výfuk, nápisy Range Rover, světlomety a mlhovky ve stejné barvě. Příplatek za edici „Black Pack“ se pohybuje kolem 82 933 Kč.

Range Rover Evoque „Yellow Edition“ má ve své nabídce několik motorizací s pohonem všech kol. K dispozici je 2,2l turbodiesel s výkonem 140 kW (190 koní), který může být kombinován se šestistupňovou manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou. Další možností je 2,0l benzínový motor se šestistupňovou automatickou převodovkou s výkonem 177 kW (240 koní).

Range Rover Evoque „Yellow Edition“ je dostupný u všech autorizovaných partnerů značky Land Rover.

Základní ceny jednotlivých modelů:

RR Evoque 2,2 TD4 4WD Dynamic 5-dvéřový…..1 466 262 Kč včetně DPH (150 koní)

RR Evoque 2,2 SD4 4WD Dynamic 5-dvéřový.….1 543 842 Kč včetně DPH (190 koní)

RR Evoque 2,0 Si4 Aut. 4WD Dynamic 5-dvéřový…..1 709 346 Kč včetně DPH(240 koní)

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: