Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Facelift Dacie Duster se ukáže ve Frankfurtu

News

26.06.2013

Úspěšné SUV Dacia Duster přijede na autosalon ve Frankfurtu ve své modernizované podobě. Největší změny se zaměří na vzhled, který se přiblíží modelům Sandero a Logan.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Dacia Duster se představila před třemi roky. Za tu dobu si vybudovala slušnou zákaznickou základnu, které oceňuje jednoduchost, nízko cenu a jistou starosvětskost, která působí v současném přetechnizovaném světě jako malé zjevení. V září na autosalonu ve Frankfurtu představí Dacia faceliftovanou verzi Dusteru. Největší změny jsou očekávány v oblasti vzhledu, který se má přiblížit menším modelům Sandero a Logan. Příď tedy dostane poněkud dynamičtější tvary, které menším Daciím velmi sluší. V interiéru lze očekávat novou palubní desku, jiné čalounění nebo lepší zvukovou izolaci, kterou jistě všichni budoucí majitelé ocení. V příplatkové výbavě se pak objeví upravený multimediální systém Media nav, který ve své třídě patří k tomu nejlepšímu.

Co se týče technické stránky, ta se příliš nezmění. Motory zůstanou stejné, pohonné jednotky se dočkají jen menších technických úprav, které mají především snížit spotřebu s ní spojené emise. V nabídce stále zůstane také verze s pohonem všech kol, která patří na českém trhu mezi nejlevnější čtyřkolky vůbec. Kromě benzin a naftu spalujících verzí bude opět k dispozici také model jezdící na LPG. Hlavní zájem ale budou mít zákazníci především o zážehové motory, které budou bodovat svou nízkou cenou.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: