Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Lotus svolává Evory, chybí jim nálepka

News

04.06.2013

Britská automobilka plánuje svolat 28 vozů Evora kvůli chybějící nálepce. Jedná se pravděpodobně o nejméně závažný problém v dějinách všech svolávacích akcí.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

V posledních letech jsme si na různé svolávací akce zvykli. Týkaly se prakticky všech větších automobilek, těch japonských, které platily za etalon spolehlivosti, nevyjímaje. Většinou se jednalo o desítky či stovky tisíc automobilů, závažnost jejich poruch byla většinou menší, našly se ale i výjimky. Svolávačka se nevyhne ani Lotusu, který vyrábí několik tisíc automobilů ročně. Konkrétně se jedná o model Evora, který tvoří vrchol nabídky tohoto britského výrobce sportovních automobilů. Společnost oznámila, že všechny vozy vyrobené mezi září a listopadem minulého roku musejí navštívit nejbližší autorizovaný servis. Důvodem je chybějící nálepka. Ano, čtete správně, Lotus svolává auta kvůli chybějící nálepce.

Díky nízkému počtu vyrobených vozů se tato akce týká pouze 28 aut. Lotus se v tomto případě zachoval preventivně, tak jako tak by musely být tyto vozy svolávány v budoucnu. Těmto 28 konkrétním vozům chybí nálepka s výjimkou, která označovala chybějící pokročilé airbagy na straně spolujezdce. Pro pověst Lotusu se tak jedná o skvělou zprávu, žádný technický problém se nekoná.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: