Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Faceliftovaný Nissan Micra zveřejněn

News

03.06.2013

Nejmenší Nissan na evropských trzích prošel menší modernizací. Kromě upraveného vzhledu se úpravy soustředily především na zlepšení interiéru.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Současná generace Nissanu Micra není příliš výrazné auto. Design je poněkud fádní, i když technika sama o sobě není vlbec špatná. Toho si byl vědom i Nissan, proto se facelift tohoto modelu soustředil především na exteriér a interiér. Samotný vzhled „setřásl“ image levného vozu, což byl i záměr. Automobilka totiž chce Micru posunout mezi stylovější zástupce segmentu B. K tomu má pomoci také upravený interiér s lepšími materiály a novými technologiemi. K dispozici pro modernizonou Micru totiž bude multimediální systém NissanConnect s dotykovým displejem o úhlopříčce 5,8 palce (17,7 cm) s mapami od společnosti Google.

Rozdílného exteriéru si všimneme hned na první pohled. Přední část dostala agresivnější výraz s novými světlomety a přední maskou, zadné koncové svítilny zase dostaly kompletně LED technologii. Motory budou stejně jako v případě před-faceliftové verze. Základní jednotkou tedy bude atmosférický tříválec o objemu 1,2 litru, který doplní také kompresorem přeplňovaná verze DIG-S s emimsemi pouhých 95 gramů CO2 na jeden ujetý kilometr. Standardem bude pětistupňová manuální převodka, která bude moci být za příplatek nahrazena bezestupňovou převodovkou CVT.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: