Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

V Transformers 4 si zahraje i Bugatti Veyron

News

03.06.2013

Natáčení nových Transformers je v plném proudu. Režisér Michael Bay odhalil totožnost několika hlavních herců. Chybět mezi nimi nebude například Chevrolet Camaro 67‘ nebo Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Filmová série Transformers navazuje na úspěšný seriál z 80. let, který vznikl na motivy hraček od firmy Hasbro. Hlavními hrdiny nejsou lidé, nýbrž automobily, respektive roboti, kteří přijali podobu pozemských aut. Jelikož se jedná o americkou produkci, drtivá většina účinkujících má na sobě vyraženo Made in USA. Ve čtvrtém díle, který se právě natáčí, ale uvidíme i zástupce evrospké provenience, a to rovnou jedno z nejdražších, nejvýkonnějších a nejrychlejších aut na světě Bugatti Grand Sport Vitesse s výkonem 882 kW/1200 koní a točivým momentem 1500 N.m, díky kterých zrychlí tento rekordman mezi kabriolety z 0 na 100 km/h za těžko postřehnutelných 2,6 sekund.

Velitele „hodných“ Autobotů Optimuse Primea bude hrát upravený truck Western Star, který doplní také „závodní“ Corvette Stingray a již zmiňovaný Veyron. Oblíbeného Bumlbebeeho pak ztvární Chevrolet Camaro z roku 1967 s výrazně rozšířenou karoserií. Tuto sestavičku doplní ještě představitel „Hounda“ (v překladu ohař nebo honící pes), kterého bude „hrát“ speciální truck od firmy Oshkosh Defense sloužící například jako armádní vozidlo.

Kromě „plechových herců“ se dočkáme i těch z masa i kostí. Na rozdíl od předešlých třech dílů neuvidíme na plátnech kin představitele Sama Witwickyho v podání Shii LaBeoufa, který dal přednost nízkorozpočtovým a trochu náročnějším filmům. Místo něj se můžeme těšit na „zlého chlapce" Marka Wahlberga známého v 90. letech pod pseudonymem Marky Mark. Světová premiéra je naplánována na 27. června 2014.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: