Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VIDEO: Hamilton a Rosberg se perou o A 45 AMG

News

21.05.2013

Jezdci stáje Mercedes Lewis Hamilton a Nico Rosberg propagují v reklamě nový Mercedes-Benz A 45 AMG.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nová třída A ve své 3. generaci kompletně změnila koncpeci. Z malého MPV se sendvičovou podlahou se stal regulérní kompaktní hatchback. Co ztratil na své jedinečnosti, to vyrovnal svým vzhledem, který nemá mezi konkurenty obdoby. Po běžných verzích se před několika měsíci představilo i vrcholné provedení AMG s nejsilnějším čtyřválcem na světě. Dvoulitrová jednotka nabízí výkon 265 kW/360 koní, naštěstí se však s tímto náporem nemusejí vyrovnávat pouze přední kola, nejsilnější Áčko totiž dostalo systém pohonu všech kol 4MATIC.

P ro divizi AMG se zatím jedná o nejmenší model, který prošel rukami jejich specialistů. A podle ohlasů na běžné verze třídy A, i A 45 AMG bude velmi pravděpodobně prodejním hitem, o atraktivnějším CLA nemluvě.

Mercedes natočil se svými dvěma jezdci Lewisem Hamiltonem a Nico Rosbergem reklamu na nové nejsilnější Áčko. O tom, jak se povedla, se můžete přesvědčit na následujícím videu.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: