Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Rapid Sport se představí ve Wörthersee

News

06.05.2013

Na proslulém tuningovém srazu značky Volkswagen a ostatních koncernových automobilek se kromě jiného představí také Škoda Rapid s přídomkem Sport.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Sraz fanoušků vozů z koncernu Volkswagen AG u rakouského jezera Wörthersee se stal během desetiletí kultovní událostí, na kterou si VW a v posledních letech například i Škoda připraví nějakou zajímavou novinku vycházející ze sériového modelu. V minulosti jsme tam měli možnost vidět například Volkswagen Golf GTI W12 nebo upravenou Škodu Fabia RS 2000 s uříznutou střechnou. Na letošní ročník si domácí automobilka model Rapid, který dostal do svého názvu slovo „Sport“.

Od standardního provedení jej poznáte snadno, liší se například lakem, který je vyveden v barvě červená Corrida a šedá Steel. Karoserie dostala odlišné nárazníky, které více reflektují zaměření Rapidu Sport. Najdeme zde také nová kola o velikosti 19 palců nebo dvojici integorvaných koncovek výfuků.. V interiéru pak vládnou sportovní sedadla od firmy Recaro, sportovní volant nebo podsvícené prahové lišty.

Do sériové výroby se tento vůz pravděpodobně nikdy nedostane, alespoň tedy ne v té podobě, v jaké se představí ve Wörthersee. Nicméně dá se očekávat, že Rapid verzi Sport dostane. Ta se bude lišit nejen vzhledem, ale také mírně upraveným podvozkem, radikální úpravy ve stylu modelů RS ale nečekejme.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: