Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Liverpool FC a Chevrolet představily nové Orlando pro maskota Mighty Red

News

30.04.2013

Liverpool. Chevrolet daroval pro maskota Liverpool FC, nazývaného Mighty Red, automobil Chevrolet Orlando. Maskot tak může pokračovat ve svých aktivitách v rámci lokálních komunit, škol a charity.

Autor:Tomáš DusilFoto:

Vozidlo, které bylo speciálně navrženo pro Mightyho a jmenuje se „Chevrolet Mighty Mobile" předali 22. dubna v dealerství Chevroletu Lookers Liverpool.

Díky svému obrovskému zavazadlovému prostoru umožní Chevrolet Mighty Mobile Mightymu přepravovat fotbalovou výbavu, soupravy, vodu a fotografické karty pro své fanoušky, kteří ho doprovázejí všude, kde se objeví. Umožní mu také navštívit více škol, v nichž vede diskuze o důležitých tématech s dětmi ve věku 5-11 let.

Andy Higgins, výkonný ředitel Chevrolet UK & Ireland, řekl: „Protože jsme Oficiálním automobilovým partnerem Liverpool FC, rozhodli jsme se darováním Chevroletu Orlando pomoci nedocenitelné práci, kterou Mighty Red v rámci komunity vykonává."

Emma Careless, koordinátorka maskota, dodává: „Děti jsou velmi vnímavé vůči všemu, co Mighty dělá - zprostředkuje jim důležité zprávy a každý den jim pomáhá naučit se něco nového. Vždy, když se Mighty někde objeví, vzbudí velkou pozornost; jsem si proto jistá, že když uvidí blížit se Chevrolet Mighty Mobile, budou mít lepší den. "

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: