Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volkswagen Golf dostal pakety R-Line

News

26.04.2013

Sedmá generace Volkswagenu se Golf dostane hned tři varianty paketu R-Line, které se budou týkat nejen vzhledu, ale také jízdních vlastností.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Aktuální generace jednoho z nejprodávanějších aut světa má v posledních měsících napilno. Po světové premiéře na pařížském autosalonu v září 2012 se odhalily prakticky všechny možné verze a pohonné jednotky. Teď se dostává také na paket R-Line, který je jakousi obdobou M paketu od BMW. Pro sedmé provedení Golfu si připravil Volkswagen hned tři různé varianty.

Ta první se zaměří čístě na exteriér. Součástí tohoto paketu je přední a zadní nárazník, boční nástavce prahů, střešní spoiler nebo odlišnou přední masku chladiče a koncovkou výfuku. Cena exteriérového R-Line paketu bude závislá na výbavě. V případě Comfortline za něj zaplatíte 1180 eur (30 000 Kč), u nejvyššího provedení Highline pak 995 eur (26 000 Kč).

Druhá varianta pak sází na úpravy v interiéru. Přední sedaldla nahradí sportovní varianta, řidiči bude dělat společnost také dole zploštělý volant, speciální hliníkový dekor, ambientní osvětlení nebo pedály z nerezové oceli. Cena této úpravy se pohybuje od 640 eur (16 500 Kč) po 2115 eur (54 440 Kč) v závislosti na použitém čalounění.

Samotné jízdní vlastnosti pak vylepší třetí provedení R-Line paketu, které obsahuje sportovní podvozek, upravené řízení nebo zatmavená zadní okna. To vše za cenu 430 eur (11 000 Kč).

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: