Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Dny otevřených Fordů

News

22.04.2013

U modrého oválu startuje jarní sezona.

Autor:Petr BenzlFoto:

Jarní motoristická sezona začne pro všechny příznivce modrého oválu v pátek 26. a sobotu 27. dubna; na tyto dny totiž český Ford ve spolupráci se všemi svými dealery připravil tzv. „Dny otevřených Fordů“.

Akce bude jakousi nadstavbou běžně organizovaných dnů otevřených dveří v jednotlivých dealerstvích, neboť pro zákazníky bude připraveno mnohem více lákadel, než bývá běžně zvykem.

U všech dealerů budou například připraveny testovací jízdy s nejnovějšími modely Ford, od elegantní Fiesty, přes „bezsloupkový“ B-MAX, ještě dostupnější (poprvé v historii s cenou pod 300 000 Kč) Focus nabitý moderními technologiemi, prostorné a elegantní SUV Kuga, až k nejnovějším zástupcům užitkové rodiny Ford: robustní Transit Custom a luxusní velké MPV Tourneo Custom.

Kromě toho si zájemci o nový vůz mohou svůj nový Ford přímo na místě objednat do výroby či v případě skladových vozů přímo zakoupit za speciálně zvýhodněných podmínek. Ke každému takto pořízenému autu navíc získají zcela zdarma pětiletou záruku a společnost Ford Credit přidá ještě zvýhodněnou možnost úvěrového financování se speciálním bonusem. Motoristé, kteří přijedou se svým Fordem, získají zdarma jarní prohlídku. Pro každého návštěvníka je také připraven milý a sladký dárek. Otevírací doba všech dealerství bude v pátek 26. 4. prodloužena do 20 hodin a v sobotu 27. 4. do 18 hodin – a ve většině dealerství čeká zákazníky ještě další atraktivní program. Každý privátní zákazník, který si během akce koupí či objedná svůj nový Ford a zúčastní se tipovací soutěže, bude navíc zařazen do slosování o nový Ford Fiesta v hodnotě 250 000 Kč!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: