Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Citroën Wild Rubis v plné kráse

News

11.04.2013

Citroën zveřejnil snímky konceptu nového crossoveru s názvem Wild Rubis, který se odhalí na nadcházejícím autosalonu v Šanghaji.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Francouzská automobilka rozšíří v příštím roce řadu luxusních modelů DS. Předobrazem nového crossoveru o délce 4,7 metru je koncept Wild Rubis, který se veřejnosti představí na autosalonu v čínské Šanghaji. Právě Čína má být pro tento model nejdůležitějším trhem. Speciálně pro tento trh má být k dispozici známý přeplňovaný čtyřválec 1.6 THP o výkonu 179 kW/243 koní.

Nový crossover vsadí také na diesel-elektrickou hybridní variantu, která se skládá ze vznětového čtyřválce 2.0 HDi o výkonu 120 kW/163 koní, který doplní elektromotor. Kombinovaný výkon této soustavy se má pohybovat okolo 147 kW/200 koní. V tomto případě bude vznětový motor pohánět přední kola, zatímco elektromotor se postará o pohon zádní nápravy.

Výroba bude probíhat v kooperaci s čínským partnerem společností Dongfeng. Na video s tímto konceptem se můžete podívat v našem článku.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: