Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mitsubishi: model ASX od 360 tisíc a jarní servisní akce

News

10.04.2013

Mitsubishi si pro své současné a budoucí zákazníky připravilo na jaro hned několik akcí. Tou první servisní kampaň, jejíž součástí je také 50% sleva na originální olejové náplně od Mitsubishi. Druhou nabídkou je akční cena modelu ASX startující na 360 000 Kč.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Na aktuálních jarní sezonu si české zastoupení Mitsubishi připravilo servisní kampaň, která bude probíhat u všech participujících opravců vozů značky Mitsubishi. Majitelé vozů se dočkají kompletní přípravy včetně výměny zimních pneumatik za letní, kontroly tlumičů, brzd, gemoetrie, údržby a čištění klimatizace nebo čištění exteriéru a interiéru vozu.

Pro majitelé vozů Mitsubishi starších 5 a více let je navíc připravena sleva na originální náhradní díly v rámci programu Bonus+. V jarní nabídce nechybí kromě širokého výběru příslušenství také přestavna Mitsubishi ASX se zážehovým motorem o objemu 1,6 litru na LPG. Návštěvu servisu mohou zákazníci využít také ke zkušební jízdě s aktuální, v pořadí již třetí generací Mitsubishi Outlander s výkonem 132 kW/180.

Kromě jarní servisní akce připravilo Mitsubishi také novou akční nabídku týkající se SUV s názvem ASX. To pořídíte v základní výbavě Inform se zážehovým motorem o objemu 1,6 litru a výkonu 87 kW/117 koní za 360 000 Kč, což představuje úsporu 124 000 Kč oproti původní nabídce. Sleva se týká také dalších dvou výbavových stupňů Invite a Intense. Prostřední stupeň Invite začíná na 400 000 Kč (-140 000 Kč oproti minulé nabídce), za vrcholný Intense zaplatíte 460 000 Kč (úspora 140 000 Kč). K dispozici je výhradně zážehová šestnáctistovka s manuální převodovkou a pohoenm předních kol.

Více informací na www.mitsubishi-motors.cz

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: