Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nový Ford Focus pořídíte již od 299 990 Kč

News

05.04.2013

České zastoupení Fordu přichází s novou cenovou politikou. Prvním modelem podle nové strategie je třetí generace Fordu Focus, jenž začíná na necelých 300 tisících.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nejvýznamnější novinkou cenové strategie modelů Ford je zrušení akčních cen, respektive jejich zohlednění v běžných cenách. První vlaštovkou je model Focus. Předchozí druhá generace patřila díky velmi výhodným cenám k nejoblíbenějším a nejprodávanějším vozům na našem území. Aktuální provedení hodlá na svého předchůdce navázat.

Nový Ford Focus pod 300 tisíc

Základní verze s atmosférickým zážehovým čtyřválcem 1.6 Duratec Ti-VCT o výkonu 85 koní stojí 299 990 Kč. Standardem pro základní verzi Trend je například elektronický stabilizační systém ESP, čelní, boční a stropní airbagy, manuální klimatizaci, elektrická přední okna, rádio s CD přehrávačem, 6 reproduktory a vstupem USB nebo centrálním zamykáním.

Seznam kapitol

Tříválcový EcoBoost od 329 990 Kč

Kromě nové základní ceny snížilo české zastoupení také cenový rozdíl mezi pětidveřovým hatchbackem a sedanem z dosavadních 25 000 Kč na současných 10 000 Kč. Snížil se také příplatek za verzi. Ten dříve dosahoval částky 34 000 Kč, nyní Focus kombi pořídíte pouze o 20 000 Kč dráž než hatchback. Ford Focus s přeplňovaným tříválcem 1.0 EcoBoost začíná nově na 329 990 Kč. Zlevnění se týká také oblíbené příplatkové sady Top Plus, kterou nyní Ford nabízí za 15 000 Kč. Součástí tohoto paketu jsou 16palcová kola, přední mlhovky, loketní opěrku vpředu nebo velurové koberečky s logem Focus.

Nová cenová strategie značky Ford platí od 1. dubna až do odvolání.

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: