Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Suzuki zveřejnilo snímky konceptu Authentics

News

31.03.2013

Na autosalonu v čínské Šanghaji se představí koncept nového sportovně zaměřeno sedanu od Suzuki. Nástupce modelu Kizashi tak dostává jasnější obrysy.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Suzuki zveřejnilo několik několik snímků nové studie s názvem Authentics, která naznačuje nový sportovně zaměřený sedan. Oficiální představení tohoto konceptu proběhne 20. dubna na autosalonu v Šanghaji. Design volně navazuje na model Kizashi, který v současně době tvoří vrchol nabídky japonského výrobce automobilů. Právě vůz vycházející ze studie Authentics by měl Kizashi v budoucnu nahradit.

Pro Suzuki je to tak druhý nový vůz v krátké době. Začátkem března se totiž veřejnosti ukázalo nové provedení oblíbeného crossoveru SX4. To v novém provedení narostlo a dostalo se o segment výše. Model vycházející z konceptu Authentics by se mohl oficiálně ukázat již za několik měsíců. Pro automobilku to bude jeden ze stěžejních vozů, který by měl nastartovat prodej. Suzuki se totiž v poslední době moc nedaří. Po stáhnutí se z USA nyní automobilka oznámila svůj záměr odejít i z toho kanadského.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: