Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Subaru představilo XV Crosstrek Hybrid

News

29.03.2013

Crossover Subaru XV se dočkal hybridní varianty spojující zážehový boxer a elektromotor. Podle automobilky se jedná o jednu z nejúspornějších čtyřkolek na trhu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Subaru se s modelem XV vydalo do dosud neprobádaných vod crossoverů. Pod kapotou jsme prozatím našli pouze konvenční zážehové a vznětové boxery, které nyní doplní i hybridní varianta. Ta se ukázala na autosalonu v New Yorku model XV Crosstrek Hybrid, který spojuje zážehový čtyřválec o objemu 2,0 litru o výkonu 110 kW/150 koní a točivém momentu 196 N.m a elektromotor  s výkonem 10 kW/14 koní a točivým momentem 65 N.m.

Od běžné verze se hybrid liší upraveným vzhledem s aktivní přední maskou, jiným designem kol nebo unikátní volitelnou barvou Plasma Green Pearl. XV Crosstek Hybrid dostal také silnější zvukovou izolaci. To společně s elektromotorem a akumulátory přidalo 136 kilogramů hmotnosti a ubralo 48 litrů ze zavazadlového prostoru.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: