Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Hyundai zve na brněnský autosalon 2013

News

26.03.2013

U nás stále populárnější korejská značka Hyundai proslavená mimo jiné i pětiletou zárukou na své modely, ukáže na brněnském autosalonu celou řadu modelů. Kromě nové Octavie Combi tak bude mít typický český zákazník na co koukat.

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Na brněnském autosalonu, který proběhne od 4. do 8. dubna na brněnském výstavišti, představí Hyundai v české premiéře řadu novinek. V České republice bude poprvé k vidění model Hyundai Grand Santa Fe, modernizovaná verze modelu ix35, nový Genesis Coupe, Veloster Turbo a soutěžní speciál Hyundai i20 WRC.

Na výstavní ploše o rozloze 1125 m² (překvapivě největší ze všech vystavovatelů) si návštěvníci budou moci prohlédnout i téměř celou modelovou řadu Hyundai nabízenou v České republice a uvidí i originální show robotů z výrobní linky Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích.

Hyundai připravilo pro návštěvníky brněnského autosalonu i řadu dalších aktivit mimo výstavní halu. Na venkovní ploše vyroste „Hyundai Park“ kde budou mít zájemci možnost sami otestovat téměř kompletní modelovou řadu značky, včetně sportovních vozů Genesis Coupe o výkonu 300 koní.

Pro návštěvníky autosalonu bude připravena i služba Hyundai „Before Service“, v rámci které si budou moci nechat zdarma zkontrolovat všechny důležité funkce svého vozu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: