Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Audi navýší výrobu modelů A6 a A7

News

24.03.2013

Dva modely vyšší střední třídy od Audi se dočkají navýšení výrobních kapacit.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Prémiové automobilky si na nedostatek poptávky rozhodně nemohou stěžovat. Naopak, většina z nich zažívá nejlepší období v historii. To se týká také značky Audi, která nyní soupeří s BMW a Mercedes o titul nejprodávanější prémiové značky. Jedněmi z modelů, které se těší mimořádně oblibě, jsou zástupci vyšší střední třídy A6 a A7. Automobilka proto přidá 12 mimořádných směn v továrně v německém městě Neckarsulmu. Tyto směny pak mají vyrobit o zhruba 2600 vozů více, než bylo plánováno.

Podle samotné automobilky je trh s luxusními modely na starém kontinentu mnohem flexibilnější, než co se mainstreamových značek týče. Audi si v tomto roce nejvíce slibuje od nové A3, která se v nejbližších dnech představí také ve variantě sedan, která půjde na odbyt nejvíce ve Spojených státech nebo v Číně, kde jsou vozy s tříprostorovou karoserií velmi populární. Pomoci má také plánované rozšíření nabídky modelů SUV, které si jako jedny z mála udržují černá čísla i na jinak klesajících evropských trzích.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: