Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Toyota GT86 Cup Edition vznikne pouze v 86 kusech

News

22.03.2013

Japonská automobilka představí limitovanou edici svého modelu GT86. Kromě odlišného vzhledu dostane majitel také dva lístky na VIP událost na slavném Nürburgringu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Japonská zadokolka vyvinutá ve spolupráci Toyoty a Subaru zažívá jeden úspěch za druhým. Ve všemožných anketách o Auto roku se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími a ódy na ni pějí i motorističtí novináři. Je vidět, že dostupné a zábavné auto s atmosférickým motorem a pohonem zadních kol tu opravdu chybělo.

A právě Toyota si pro své zákazníky připravila speciální sérii modelu GT86 s přídomkem Cup Edition. Ta bude k dispozici za příplatek 2860 eur (cca 73 000 Kč) a kromě 18palcových lehkých kol OZ Ultraleggera s pneumatikami Pirreli P Zero Corsa GT o rozměrech 225/40 a upraveným vzhledem dostane jeden z 86 budoucích zákazníků také dva lístky na soukromou akci přímo na okruhu Nürburgring. K dispozici bude Toyota GT86 Cup Edition ve třech barevných odstínech – White Pearl, Racing Red a Furios Black Mica.

Na technice se však nic nezmění, což vůbec není škoda. Stále zde nalezneme atmosférický čtyřválcový boxer o objemu 2,0 litru s výkonem 147 kW/200 koní, který pochází z díly značky Subaru. V interiéru si pak své místo našel alcantarou potažený sportovní volant, vyšité nápisy „Cup Edition“ a také plaketa s pořadovým číslem daného vozu.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: