Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nová Škoda Octavia RS se představí 11. června

News

21.03.2013

Premiéra nejrychlejší Octavie a vlastně nejrychlejší Škody vůbec proběhne 11. června na slavném Festivalu rychlosti v britském Goodwoodu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nejrychlejší Škoda Octavia si během dvou generací vytvořila zástupy fanoušků. Například i v Británii, kde byla značka před rokem 1989 častým a oblíbeným terčem vtipů, platí za velmi populární vůz (pznačují jej jao vRS). Proto není divu, že premiéra třetího vydání Octavie RS se oficiálně představí právě na velmi slavném Festivalu rychlosti v Goodwoodu, kam většina značek vozí jen své nejvýkonnější a nejrychlejší modely. Jak už víme, nová Octavia RS dostane dvoulitrový přeplňovaný čtyřválec TSI o výkonu 162 kW/220 koní a točivém momentu 350 N.m, tedy shodnou jednotku, jakou najdeme například v nejnovějším Golfu GTI. Naftovou verzi bude pohánět nový čtyřválec 2.0 TDI pyšnící se výkonem 135 kW/184 koní.

Vzhled nejrychlejší Škody budou charakterizovat agresivnější nárazníky s LED pásem, předními světlomety s tmavým podbarvením, dvojitou koncovkou výfuku nebo decentním křídlem na víku kufru.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: