Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Novinka u Allianz

News

20.03.2013

Allianz pojišťovna začala nabízet k povinnému ručení zdarma pojištění pro případ odcizení vozidla.

Autor:Petr BenzlFoto:

Na nadcházející jaro Allianz pojišťovna připravila nabídku bezplatného pojištění pro případ krádeže vozidla klientům, kteří si pro svůj automobil sjednávají pouze povinné ručení. Ze statistik totiž vyplývá, že 80 % vozidel jezdí bez havarijního pojištění. „Proto jsme pro majitele těchto čtyř pětin vozidel připravili řešení, kterým znovu dostáváme našemu heslu – nejvíce výhod v ceně povinného ručení. Nyní k němu dáváme klientům, kteří již mají u Allianz sjednáno životní, nebo majetkové pojištění, či penzijní připojištění, na rok zdarma doplňkové pojištění pro případ odcizení celého vozidla,“ říká ředitel úseku autopojištění Allianz Pavel Prokš.


Toto řešení potěší hlavně majitele starších automobilů, kteří již nepovažují za důležité mít k vozidlu sjednáno standardní havarijní pojištění. Parkují ale vozidlo často na ulici, kde je nejsou schopni ochránit proti zlodějům. Pojištění je určeno zejména pro vozidla v hodnotě do 100 000 Kč a mladší 30 roků a je bez spoluúčasti, takže klientovi bude v případě pojistné události uhrazena částka odpovídající hodnotě vozidla v době jeho odcizení. Pojištění platí nejen v České republice, ale i téměř ve všech státech Evropy. Výhodou současně sjednaného povinného ručení je nárok na hodnotné asistenční služby, například zapůjčení náhradního vozidla až na 30 dnů právě při odcizení vozidla.

Druhou jarní novinkou je možnost uzavřít pojistnou smlouvu již nyní, ale s odloženým počátkem  pojištění až do 31. března příštího roku! „Tato varianta je určena klientům, jejichž současné pojištění k vozidlu stále trvá, ale zároveň nechtějí přijít o výhody, které aktuálně nabízíme. Pokud si nyní sjednají povinné ručení s bezplatným pojištěním odcizení, tak toto připojištění bude platné v okamžiku uzavření smlouvy, i když povinné ručení bude mít počátek třeba až za několik měsíců,“ doplňuje Pavel Prokš.

Potěšeni předvelikonoční nabídkou budou i motoristé z Prahy a okresů Praha východ
a západ, kteří si mohou až do začátku letních prázdnin sjednat povinné ručení s 15% akční slevou. K povinnému ručení pro auto pak nejen Pražané, ale i všichni ostatní získají zdarma povinné ručení k malému motocyklu a přípojnému vozidlu současně.

Od roku 2010 obsahuje povinné ručení Allianz také pojištění pro případ živelní události, srážky jedoucího vozidla se zvířetem či poškození zaparkovaného vozidla zvířetem. Nejžádanějším typem je od loňského podzimu právě doplňkové pojištění odcizení vozidla, které je možné sjednat ke všem variantám povinného ručení, tedy od Normalu až po Exkluziv, navíc se zdokonalenými asistenčními službami. Již základní asistence se vztahuje
i na poruchu, včetně nároku na zapůjčení náhradního automobilu v případě nepojízdnosti vozu nebo jeho odcizení. Samozřejmostí je také přímá likvidace – Allianz celou pojistnou událost vyřeší a také uhradí.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: