Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Renault Captur se třemi dveřmi a Espace jako crossover

News

17.03.2013

Jedna z posledních novinek od Renaultu, kompaktní crossover Captur, možná vyjede jen s jedním párem dveří. Stálice nabídky MPV Espace pak v nové generaci zřejmě změní koncepci.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Renault, stejně jako většina ostatních evropských automobilek, se potýká s odbytovými problémy. Nicméně nová generace Renaultu Clio a z ní odvozený crossover Captur dávají naději, že se prodejní výsledky přece jen zlepší. Tomu by měla pomoci i třídveřová verze Capturu, která by se postavila po bok MINI Paceman nebo Range Roveru Evoque, které automobilky nabízejí také se třemi a pěti dveřmi. Navíc třídveřová verze by poskytla lepší základ chystané variantě od RenaultSportu, která převezme techniku od nového Clia R.S.

Celkem radikální změnou by si pak mohl projít nový Espace, který by se mohl z čistokrevného MPV změnit na crossover. Hlavním důvodem má být pokled prodejů velkých MPV, jejichž roli zastávají buď nové crossovery a SUV nebo kombi.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: