Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nový Citroën C4 Picasso se ukazuje na videu

News

16.03.2013

V průběhu tohoto roku se ukáže novou verzi MPV Citroën C4 Picasso. Jeho design bude vycházet ze studie Technospace představené na ženevském autosalonu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Značka Citroën patřící do společného podniku s Peugeotem se bude v budoucnu orientovat spíše na levné modely řady C a stylovky s přídomkem DS. Jedno z nejpopulárnějších MPV na trhu, C4 Picasso, se dočká v průběhu tohoto roku nové generace. Design bude vycházet z konceptu Technospace, který zaujal svým netradičním ztvárněním předních partií. Novinka vyjede na nové modulární platformě EMP2, která by měla přinést úsporu až 70 kilogramů.

Nové C4 Picasso bude měřit na délku zbruba 4430 mm, na šířku 1830 mm a na výšku 1610 mm, rozvor pak bude 2783 mm. Motorová paleta se bude soustředit především na vznětové motory, v nabídce tak jistě uvidíme jednotky HDi 110 a HDi 150, ze zážehových se můžeme těšit na osvědčenou atmosférickou šestnáctistovku VTi a přeplňovanou verzi o stejném objemu THP s výkonem 115 kW/155 koní.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: