Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Dacia Duster Adventure zaujme dobrodruhy

News

11.03.2013

Rumunská automobilka představila limitovanou edici svého modelu Duster.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Dacia nabízí kromě praktických a racionálně zaměřených modelů také své poněkud drsnější SUV Duster, které svou nízkou cenou a překvapivými schopnostmi mimo zpevněné cesty zažívá úspěch prakticky všude po světě. I v České republice je o tento vůz zájem, a to nejenom ze strany firem, které Duster používají jako pracovní vůz. Své fanoušky si Duster našel i mezi lidmi, kteří chtějí jednoduché, levné, ale přitom schopné auto.

Pro ně si pak automobila připravila edici s názvem Adventure, která láká na „expediční“ vzhled. Zvenku se liší především 16palcovými plechovými koly v černé barvě, dvěma světlomety přimontovanými na střeše, černě lakovanými zrcátky nebo ochrannými plasty opět v barvě noci. Na karoserii také najdeme červené šiky označující místo pro tažné háky. Změny v interiéru pak jsou vyloženě jenom kosmetické. Na sedačkách totiž najdeme prošívané logo edice Adventure nebo navigaci Garmin.

Do prodeje se Dacia Duster Adventure dostane již příští měsíc. Zatím není jasné, zda mezi 16 vybranými trhy bude i Česká republika. Jasno není ani o motorech, které budou pro edici Adventure k dispozici. Nicméně Dacia bude Duster Adventure nabízejt jak s pohonem pouze předních kol, tak i jako čtyřkolku.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: