Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Koncept Honda Civic Tourer předčasně odhalen

News

04.03.2013

Již zítra se na ženevském autosalonu představí studie kombi verze deváté generace Hondy Civic. Oficiální snímky tohoto vozu však můžeme vidět již dnes.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Civic spadající do segmentu C je pro Hondu nejdůležitějším a nejprodávanějším modelem. Kromě klasického hatchbacku jsme jej mohli v šesté generaci vidět i s karosérií kombi, která byla populární zejména v Evropě. Honda se v aktuálním devátém vydání Civicu ke kombi vrátí. Na fotografiích můžeme spatřit koncept Civicu Tourer, který se představí na autosalonu v Ženevě. Ač se zatím jedná o studii, její tvary se však se sériovou verzí budou shodovat prakticky ve všech ohledech.

Podle slov automobilky Honda bude nový Civic Tourer na vrcholu třídy v oblasti vnitřního prostoru. K pohonu pak budou sloužit výhradně atmosférické zážehové motory a také nový vznětový čtyřválec 1.6 i-DTEC, který se v Ženevě také představí.

Nová Honda Civic Tourer se do prodeje dostane po své frankfurtské premiéře na podzim tohoto roku. Vzhledem k potenciálu prodejů se pak bude Civic kombi prodávat především v Evropě, například ve Spojených státech se s touto verzí nepočítá.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: