Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Corvette Stingray Convertible konečně na oficiálních fotkách

News

03.03.2013

Na ženevském autosalonu se představí otevřená verze sedmého vydání legendy mezi sportovními vozy. Corvette Stingray Convertible nabídne stejnou techniku jako kupé, díky absenci klasické střechy však také intenzivnější zážitky z jízdy.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Sedmá generace Corvetty se představila teprve v půlce ledna na autosalonu v Detroitu, již o necelé dva měsíce se však odborné i laické veřejnosti ukáže i otevřená verze Convertible. Ta si svou premiéru odbude na nadcházejícím autosalonu v Ženevě, kde se v otevřené verzi představila i její předcházející verze. Technika bude stejná jako v případě kupé, pod kapotou tak můžeme očekávat osmiválec o objemu  6,2 litru s výkonem 336 kW/457 koní a točivém momentu 609 N.m. Detaily o zrychlení z 0 na 100 km/h nebo o maximální rychlosti Chevrolet zatím nezveřejnil, nicméně Corvette Stingray Convertible bude o něco pomalejší než verze kupé.

Autosalon v Ženevě začíná již 5. března. My pro vás chystáme exkluzivní první dojmy, které vám přineseme prostřednictvím našeho webu a sedmého vydání časopisu Autohit.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: