Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Chevrolet plánuje levnou Corvette

News

27.02.2013

Nová, v pořadí již sedmá generace Corvette, se ukázala v půlce ledna na autosalonu v Detroitu. V roce 2015 pak na trh dorazí také základní verze startující na částce nižší než milion korun.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nová Corvette Stingray se představila teprve před měsícem a půl a na veřejnost již prosákly spekulace o základní verzi, která by měla přijít na trh někdy za dva roky. Navíc již za pár dní nás čeká autosalon v Ženevě, kde uvidíme produkční verzi Corvette Stingray Convertible. Kromě těchto karosářských variant nás čeká i několik speciálních verzí včetně vrcholu v podobě nástupce Corvette ZR1. Na druhém konci nabídky pak pravděpodobně bude základní verze, která sice také dostane neodmyslitelný osmiválec, ale s objemem sníženým na 5,3 litru. Výkon by se pak měl pohybovat pod hranicí 294 kW, tedy 400 koňmi.

Cena tohoto modely má začínat pod hranicí 50 000 dolarů, tedy při současném kurzu necelý milion korun. Navíc z názvu by se mělo vytratit slovo Stingray. Levná Corvette by tak byla jen Corvette.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: