Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nová Škoda Octavia Combi je tady!

News

19.02.2013

Škoda zveřejnila první dvě fotky nové Octavie Combi. Ta kromě obřího zavazadelníku o objemu 610 litrů nabídne také pohon všech kol, který bude k dispozici již od začátků prodeje v létě tohoto roku!

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Domácí automobilka zveřejnila první dvě fotky modelu Octavia Combi, který patří mezi nejprodávanější modely značky. Po liftbacku tak přichází oblíbenější a praktičtější varianta, která nabídne objem zavazadlového až 610 litrů, po sklopení zadních sedadel dokonce 1740 litrů!. Celková délka se zvětšila o 90 mm, šířka o 45 mm, přičemž rozvor narostl o celých 108 mm. Oficiálně se Škoda Octavia Combi představí již za několik týdnů n autosalonu v Ženevě, do prodeje se dostane začátkem léta.

Stejně jako liftback i Octavia Combi stojí na nové modulární platformě MQB. Motorová nabídka se bude shodovat s tou z liftbacku, tudíž můžeme očekávat motory TSI ve výkonovém spektru 63 kW až 132 kW a vznětové TDI s výkonem 77 kW až 110 kW. Později dorazí také verze Octavia RS s motory 2.0 TSI o výkonu 162 kW a 2.0 TDI se 135 kW.

K dispozici i jako 4x4!

Nová Škoda Octavia Combi bude k dispozici i s pohonem všech kol řešeným systémem Haldex 5. generace. Stejný systém najdeme i v novém Golfu 4MOTION. Pohon všech kol nicméně bude možný pouze s karoserií kombi, liftback jej nedostane.

Seznam kapitol

Simply Clever

Škoda Octavia Combi nabídne řadu praktických řešení. Za všechny jmenujme například síťový program zabraňující pohybu nákladu v kufru, škrabku na led ukrytou ve víčku nádrže, háčky na tašky, odpadkový koš, oboustranný koberec v zavazadlovém prostoru nebo držák reflexní vesty pod sedadlem řidiče.

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: