Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mercedes-Benz představí do roku 2020 13 nových modelů

News

17.02.2013

Mercedes chystá uvést v průběhu příštích sedmi let hned 13 nových modelů. Kromě nové generace třídy S se dočkáme také hned několika SUV.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Mercedesu se v posledních měsících daří. Nová kompaktní třída A se pomalu nestačí ani vyrábět a podobný osud pravděpodobně potká i dražší, ale pohlednější sedan CLA. Druhou mízu chytla také větší třída E, která se představila i v nejostřejší verzi AMG 4MATIC S s výkonem 585 koní. Nejbližší měsíce však budou ve znamení nové vlajkové lodi, tedy třídy S, který má stanovit nová měřítka ve třídě luxusních limuzín. Nový Mercedes-Benz třídy S vyjede celkem v pěti verzích včetně kabrioletu a kupé.

Kromě ní se však představí také malé SUV s názvem GLA vycházející z nového Áčka. Premiéru si jako koncept odbude na dubnovém autosalonu v Šanghaji, sériovou verzi pak uvidíme na podzim ve Frankfurtu. Kromě GLA se v budoucnu představí také úplně nové dynamicky SUV, tedy velmi pravděpodobně konkurenta pro BMW X6.

Modelová ofenziva tak má Mercedesu pomoci vrátit se zpět na první místo mezi prémiovými automobilky, které nyní patří BMW.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: