Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

SRT Viperu Roadster se dočkáme za několik let

News

14.02.2013

Novinka od Dodge, která si zachovává svou vlastní identitu, se nám představila zatím pouze v uzavřené variantě. Otevřený Roadster pak přijde na trh až za několik let.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Legendární Zmije si i v nové generaci zachovává svůj typický vzhled. Tento americký muscle car patří k velmi oblíbeným vozům i v Evropě, ač jeho prodeje tomu, bohužel, neodpovídají. Podle ředitele divize SRT, která má Viper na starosti, Ralpha Gillese se však otevřeného Viperu Roadster dočkáme až za několik let. Jelikož Roadster je nedílnou součástí rodiny Viperů, byla i nová generace vyvíjena s ohledem na co nejvyšší tuhost i bez pevné střechy nad hlavou.

Nás, Evropany a fanoušky podobných vozů, však poněkud zarmoutila zpráva o tom, že nový SRT Viper se k nám oficiálně dovážet nebude. Teď však svitla naděje. Ralph Gilles totiž naznačil, že se toto léto setká se zástupci klubů sdružujících majitele  Viperů na starém kontinentu. Pokud by tedy byla dostatečná poptávka, můžeme se na Zmiji těšit i my.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: