Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Při nákupu Mini lze ušetřit až 109 800 Kč!

News

12.02.2013

S atraktivním zvýhodněním výbavových paketů COOL lze na nákupu nových vozů Mini ušetřit až poměrně zajímavých 109 800 Kč. Obsah těchto paketů je pro jednotlivé modely značky takřka identický a rozhodně ne zbytečný.

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Vozy MINI své zákazníky lákají spojením osobitého designu, možnostmi individualizace, charakteristickým jízdním projevem a také výkonnými a úspornými motory. Nyní se na seznam dalších lákadel dostávají speciální pakety nazvané COOL, které jsou určeny pro celou rodinu vozů Mini. Týká se to tedy variant Hatchback, Clubman, Cabrio, Coupé, Roadster i Countryman. V závislosti na konkrétním modelu může cenové zvýhodnění dosáhnout až 109 800 Kč (v případě modelu Cooper S Countryman).

Cool není jen na ozdobu

Pakety COOL, nabízené zdarma, jsou navržené na základě zkušeností s reálnými potřebami zákazníků. Obsah těchto paketů je pro jednotlivé modelové řady obdobný. Jeho součástí je čalounění v kombinaci látka/kůže, multifunkční volant, systém pro automatické udržování rychlosti, velurové koberce, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce, odkládací paket, dešťový senzor, automatická klimatizace a světelný paket, provedení Cooper (D) se dále může pochlubit koly z lehkých slitin, sportovními sedadly, tlačítkem „Sport“, mlhovými světly a sportovní verzí multifunkčního volantu.

Pro modely Cooper/Cooper D (Hatchback, Clubman, Cabrio) má paket COOL hodnotu 85 150 Kč, v případě typů Cooper Coupé a Cooper Roadster je jeho hodnota 80 075 Kč. Pro modely Countryman je součástí paketu COOL také automatická převodovka a zvýhodnění pro zákazníky je například pro u variant Cooper S/SD Countryman zmiňovaných 109 800 Kč.

Seznam kapitol

Také pro ty nejrychlejší

Výkonnější modely Cooper S a Cooper SD, stejně tak jako dravá provedení John Cooper Works do své výbavy navíc přidávají bi-xenonové světlomety a o palec větší kola z lehkých slitin. I v těchto případech se pakety COOL dodávají zdarma. Cena "Miníků" v současné době startuje na 400 tisících Kč za provedení Mini ONE (55 kW).

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: