Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nový Jeep Grand Cherokee se ukáže v Ženevě

News

11.02.2013

Modernizovaná verze modelu Grand Cherokee v evropské specifikaci se ukáže v březnu v Ženevě. Do prodeje se pak dostane ve třetí čtvrtine tohoto roku.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nový vzhled vychází z faceliftovaného modelu americké verze. Jeep Grand Cherokee pro rok 2013 tak dostal nová světla s LED denními světlomety a novou masku. Změny se odehrály i vzadu, kde koncové svítilny dostaly upravený vzhled. V interiéru pak najdeme nový tříramenný volant, jiné dřevenné obložení nebo čalounění z přírodní kůže pro nejvyšší výbavu Summit. Multimediální systém UConnect pak nabídne dotykový displej o velikosti 8,4 palce (cca 21,3 cm).

Motorová paleta bude pravděpodobně shodná s tou u předfaceliftovaného modelu. Základ tak vytvoří zážehový šestiválec o objemu 3,6 litru, který doplní vznětová verze o objemu 3,0 litru, které bude patřit drtivá většina prodaných vozů. Lahůdkou pak bude vrcholný osmiválec 5.7 HEMI. Doufáme, že se do Evropy dostane také zběsilá verze SRT8 s výkonem 477 koní. V závislosti na zvolené motorizaci pak bude k dispozici osmistupňová automatická převodovka.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: