Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Video: Kate Upton a Mercedes-Benz CLA

News

29.01.2013

Mercedes-Benz zvolil pro propagaci své letošní novinky, kompaktního sedanu CLA, během letošního Superbowlu velmi těžký kalibr v podobě modelky Kate Upton. Užijte si její ladné pohyby ve zpomalených záběrech.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Superbowl, tedy finále NFL, patří mezi nejsledovanější světové události roku. Není tedy divu, že se jednotlivé automobilky předhánějí v co nejkreativnější reklamě. Z minulých ročníků si jistě pamatujeme Eminema a jeho ódu na Chrysler 200 a mekku světového automobilového průmysl město Detroit, zvabé také jako Motor Cityt. Fenomenální úspěch zaznamenal i Volkswagen s reklamou ve stylu Hvězdných válek a malým Darthem Vaiderem. Mercedes si však pro letošní ročník připravil opravdu těžký kalibr. V rámci propagace svého nového kompaktního sedanu CLA zvolil do hlavní role modelku Kate Upton, již Matka Příroda obdařila velmi štědrými mírami na těch správných místech. V následujícím videu si můžete užít její ladné pohyby ve slow motion.

Tip redakce: přehrávání doporučuje v HD kvalitě na co největší obrazovce!

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: