Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Podoba Nissanu X-Trail 3. generace unikla na internet

News

23.01.2013

Vzhled nového SUV Nissan X-Trail opět unikla ve formě fotografií sloužících pro účely patentového řízení. Oproti současné generace dostane poněkud unifikovanější vzhled.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nissan X-Trail patří mezi poslední modely své kategorie, které se nezaleknou ani náročnějšího terénu. I proto si získal srdce mnoha desítek tisíc evropských zákazníků. Nová generace, která se představí již během několika příštích měsíců, se však, alespoň co se vzhledu týče, posune poněkud do mainstreamu. Hranatý design nahradí poněkud konvenčnější tvary silně inspirované konceptem Hi-Cross, který jsme mohli poprvé spatřit minulý rok na jaře.

Konceptu Nissan Hi-Cross sloužila k pohonu kombinace zážehového čtyřválce a elektromotru. Této verze se jistě dočkáme i v sériové verzi, nicméně drtivou většinu prodejů, alespoň na evropských trzích, bude tvořit vznětový motor. Nissan X-Trail bude k dispozici s pohonem předních kol i jako čtyřkolka. Na definitivní podobu a bližší informace si pak musíme počkat do začátku března, kdy proběhne oficiální premiéra.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: