Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Lamborghini Aventador LP720-4 jako oslava 50. výročí?

News

23.01.2013

Automobilka z italské Sant´Agaty oslaví letos padesátileté výročí. Na oslavu pěti dekád se dočkáme speciálního modelu. Tím by mělo být speciální Lamborghini Aventador LP720-4 s vyšším výkonem a karbonovými doplňky.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Lamborghini oslaví v letošním roce 50. výročí od založení značky. Kromě různých doprovodných akcí se můžeme těšit také na speciální model speciálně vyrobený k této události. Tím by podle všeho měl být model Aventador LP720-4. Jak již sám název vypovídá, dostane zběsilé Lambo s motorem V12 o objemu 6,5 litru dalších 20 koní navíc, celkový výkon se tak posune na 529 kW, tedy 720 koní. Kromě toho se můžeme těšit na unikátní lak nebo karbonové doplňky.

Premiéra podle všeho proběhne v březnu na ženevském autosalonu. Cena by se pak měla vzhledem k limitované edici pohybovat zhruba 20-25 % nad úrovní standardního Aventadoru. Zatím není jasné, zda se představí Aventador LP720-4 pouze v uzavřené verzi, nebo také jako Roadster, který se ukázal veřejnosti před několika měsíci.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: