Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Shell: sleva až 3 Kč na litru

News

17.01.2013

Akce běží do 17. března.

Autor:Petr BenzlFoto:

Až do 17. března 2013 probíhá na všech čerpacích stanicích Shell v České republice populární slevová akce, kterou někteří motoristé dopředu netrpělivě očekávají. V nadcházejícím období mohou členové věrnostního programu Shell CLUBSMART při tankování úsporných paliv Shell FuelSave nebo výkonných paliv Shell V-Power Nitro+ získat okamžitou slevu až 3 koruny na každém natankovaném litru výměnou za 15 nasbíraných Shell CLUBSMART bodů.

„Kampaň je na začátku roku poděkováním našim věrným zákazníkům za jejich přízeň.  Sleva na palivo patří mezi dlouhodobě velmi oblíbené benefity našeho věrnostního programu Shell CLUBSMART. Doufáme, že možnost takto využít nasbírané body opět uvítají a vyzkouší si například naše nedávno na trh uvedená výkonná paliva Shell V-Power Nitro+ s okamžitým účinkem za výhodnější cenu,“ řekla Laura Frankendorferová, marketingová manažerka věrnostního programu Shell CLUBSMART.

V případě výkonných paliv Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Diesel a Shell V-Power Nitro+ Racing činí sleva 3 koruny na litr. U úsporných paliv Shell FuelSave Natural 95, Shell FuelSave Diesel a také LPG, CNG i AdBlue je pak ve výši 1,50 koruny na 1 litr, vždy výměnou za 15 Shell CLUBSMART bodů za litr. Slevu není možné uplatnit při platbě kartami euroShell Card, Shell Card, DKV a OMV. Při využití slevy nelze získat Shell CLUBSMART body za nákup paliva, na který byla sleva uplatněna.

Více informací o kampani najdete na domovské stránce www.shell.cz a další informace o věrnostním programu Shell CLUBSMART  na internetových stránkách www.shellsmart.com nebo na čerpacích stanicích Shell v ČR.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: