Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Citigo Sport: sportovec jen naoko

News

14.01.2013

Škoda zveřejnila detaily nové verze svého nejmenšího modelu Citigo. Od slova Sport v názvu si však moc neslibujte, jde hlavně o vzhled.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:
Seznam kapitol:
  1. Hlavně dobře vypadat

V posledních dnech nás novinkami nejvíce zásobuje právě konaný autosalon v americkém Detroitu, na kterém se představila například sedmá generace kultovní Corvette. Pozadu však nezůstává ani domácí Škoda, která kromě nejočekávanějšího modelu posledních let, tedy Octavie třetí generace, představila také model Citigo Sport. Navzdory názvu se však nejedná o sportovce v pravém slova smyslu, úpravy se totiž zaměřily především na vzhled.

Hlavně dobře vypadat

Oproti standardnímu se liší sportovním stylingovým kitem obsahujícím nový spoiler a difusor, litými koly o velikosti 15 palců, které budou k dispozici i v černém provedení. Interiér pak dostal nové barevné provedení a kůží obšitý tříramenný volant, madlo ruční brzdy a řadicí páku.

Jak již bylo zmíněno, změny jsou výhradně estetické, pod kapotou se nic nezměnilo. Škoda Citigo Sport tak bude k dostání s tříválcovým motorem o objemu  1,0 litru ve dvou variantách – 44 kW/60 koní a 55 kW/75 koní.

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: