Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Lyžování se Subaru

News

14.01.2013

Skiport Velká Úpa... 8.-9.2. zde nesmíte chybět!!!

Autor:Petr BenzlFoto:

Hory, sníh, zimní sporty a aktivity - to vše se dá se značkou Subaru jistě dobře zkombinovat! I proto je vaše Subaru již od roku 2006 partnerem lyžařského areálu ve Velké Úpě v Krkonoších.

Areál Skiport se nachází v centru obce Velká Úpa přímo na trase Trutnov – Pec pod Sněžkou. Je to jedno z nejznámějších středisek rekreace v Krkonoších, které plynule navazuje na areál Pece pod Sněžkou. Najdete zde celkem 3 vleky, jednu třísedačkovou lanovou dráhu a a u dolní stanice lanové dráhy dětský vlek, vhodný pro malé a začínající lyžaře, kteří se mohou pouze chytnout lana a nechat se vyvézt na mírný svah.

Vyznavači běžek jistě dobře ví, že propojením běžeckých tratí vznikla v Krkonoších síť upravovaných běžeckých stop o celkové délce 540 km. Odpočinout si můžete u několika občervovacích zařízení jak přímo na svahu, tak i například při bowlingu v oblíbeném Subaru Baru Koule, obklopeni obrázky vašich skvělých aut na úpatí sjezdovky. Areál Skiport má tedy co nabídnout!

Propojení úspěšné značky Subaru s úspěšným lyžařským střediskem vytváří výhodné podmínky pro pozitivní vnímání všech zúčastněných, ale také přináší možnost dalších novinek a rozvoje ve prospěch návštěvníků areálu. A po předložení podzimního čísla Subaru Magazínu například získáte slevu na jednodenní jízdné.

Tip na víkend!

8. - 9. 2. 2013 - Subaru XV SNOW SESSION

Dva dny plné zábavy, závodů a parádní muziky.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: