Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nový crossover Renault Captur představen

News

11.01.2013

Renault zveřejnil podobu nového malého crossoveru na základech čtvrté generace Clia. Premiéra proběhne na ženevském autosalonu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Segment menších crossoverů, respektive SUV, se dočkal dalšího zástupce. Renault Captur vyjede s technikou čtvrté generace Clia. Kompaktní rozměry jsou podtrženy délkou 4120 mm, která je o 15 mm kratší, než v případě Nissanu Juke. K pohonu budou sloužit jednotky použité již ve zmíněném Cliu. Jisté je nasazení přeplňovaného tříválce 0.9 TCe o výkonu 66 kW/90 koní stejně jako vznětového čtyřválce 1.5 dCi o stejném výkonu. Emise CO2 pak budou díky hodnotě 96 g/km nejnižší ve své třídě.

Standardně se bude do Capturu nabízet asistent rozjezdu do kopce, kamera nebo parkovací senzory. K dispozici bude také multimediální systém R-Link, který je rozšířen o audiosystém 6HP včetně technologie Bluetooth a audi-streamingu se systémem Arkamys pro kvalitní zvuk.

Oficiální premiéra proběhne na březnovém autoslonu ve švýcarské Ženevě. Výroba pak bude probíhat v továrně Renault ve španělském Valladolidu.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: