Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fiat 500S: Sportovec jen naoko

News

26.12.2012

Fiat představil model 500S, který má vyplnit mezeru mezi běžnou pětistivkou a ostrou verzí Abarth.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Fiat 500S má zaplnit mezeru mezi běžnou pětistivkou a provedení Abarth. Podle Fiatu má tento model zaujmout především mladší klientelu, u které jsou sportovně zaměřené modely velmi oblíbené. Od běžného Fiatu 500 se provedení "S" bude ličit zejména novými litými koly, jinými nárazníky, bočními prahy, zatmavenými skly, detaily v provedení tmavého chromu nebo zadním spoilerem.

V interiéru pak najdeme sportovní sedadla, kratší řadicí páku a sportovní volant, které bude doplňovat kontrastní červené prošívání. Přístrojová deska dostane dekor v matném stříbrném provedení a na verzi 500S budou upoznorňovat všudypřítomná loga s tímto označením.

Co se týče motorů, ty budou kopírovat nabídku běžné pětistovky, takže 500S bude k dispozici jak se zážehovými motory včetně přeplňovaného dvouválce TwinAir, tak se vznětovou třináctistovkou. Jedinou výjimku pak bude tvořit nejsilnější provedené 500 Abarth, které si zachová svou autonomii v modelové hierarchii.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: