Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Zlatý Nissan GT-R Bolt vydražen za 187 tisíc dolarů

News

16.12.2012

Nissan se spojil s nejrychlejším mužem planety a vytvořil speciální zlatý Nissan GT-R, který byl doslova zlatým hřeben charitativní aukce.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Spojení těchto dvou jmen není rozhodně ničím překvapivým, jak Nissan, tak Usain Bolt patří mezi nejrychlejší svého druhu na celém světě. Speciální zlaté GT-R s vlastnoručním podpisem jamajského sprintera. Aukce probíhala na portálu eBay od 22. listopadu a skončila 4. prosince. Celkový výtěžek 193 191 amerických dolarů poputuje na konto nadace Usaina Bolta.

Kromě samotného vozu se dražily i další předměty spojené s nejrychlejším mužem planety, mimo jiné závodní helma, jezdecké boty nebo kombinéza. Za 187 100 dolarů se pak vydražil samotný vůz. Šťastným majitelem se stal jistý Australan. Ostatní ale rozhodně smutnit nemusejí. Nissan totiž plánuje limitovanou edici Bolt, která bude v prodeji po celém světě.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: