Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Máte zájem o nový SAAB? Žádný problém!

News

05.12.2012

Švédská automobilka, jejíž osud byl po více než 60 letech neslavně ukončen, vyprodává své sklady. Na prodej je například unikátní Saab 9-5 SportCombi poslední generace.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Švédská aukční síň KVD nabízí na svých stránkách několik pozoruhodných vozů slavné švédské automobilky. Velká část modelů například nemá najeto více než několik desítek kilometrů, mnohé z nich mají na sobě ještě ochrannou fólii. Na výběr jsou jak relativně masové modely, tak například unikátní Saab 9-5 SportCombi, jenž se sériové výroby nedočkal. Přihodit si můžete také na na SUV 9-4X, jehož se vyrobilo pouze několik stovek kusů.

Společnost NEVS, která technologii Saabu odkoupila, plánuje během 18 měsíců rozjet výrobu elektromobilů. Do té doby však hodlá obnovit výrobu modelu 9-3 se zážehovým motorem, který by měl pravděpodobně pocházet od předchozího vlastníka General Motors, který má na skonu značky Saab značný podíl.

Pokud máte o nějaký Saab zájem, podívejte se na stránky společnosti KVD.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: