Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nový Phaeton inspirací pro ostatní Volkswageny

News

02.12.2012

Nová generace vlajkové lodi Volkswagenu nastolí designový trend, který později převezmou i ostatní modely této automobilky.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Luxusní sedan Phaeton patřil k vysněným modelům Ferdinanda Piëcha, moc úspěšný však nebyl. Nepomohla ani nižší cena oproti konkurentům, tato třída totiž patří jiným modelům. Zdá se ale, že vedení značky se tohoto neúspěšného modelu nehodlá jen tak vzdát. Může za to také nová platforma MLB, na které Phaeton vyjede. Ta je vyvíjena i pro další modely z koncernu Vokswagen AG, takže použití pro vlajkovou loď Volkswagenu nebude pro automobilku tak finančně náročné.

Nová generace Volkwagenu Phaeton se oficiálně představí v roce 2015 a nastolí nový desénový směr značky, kterým se inspirují i další modely ze stáje VW. Současný trend, kdy vzhled určovaly především menší modely, nefungoval. Další změnou bude také odlišný design jednotlivých kategorií vozů Volkswagen. Golf se tak bude více lišit například od Tiguanu nebo Sharanu, totéž bude platit i pro ostatní modely.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: