Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Infiniti Red Bull Racing - nově od roku 2013

News

28.11.2012

Sao Paulo, Brazílie, 25. 11. 2012 - Infiniti, japonský výrobce luxusních automobilů, a tým Red Bull Racing, trojnásobný vítěz závodů Formule 1, rozšířili vzájemnou spolupráci, která byla zahájena v březnu 2011. Partnerství bude zahrnovat změnu názvu týmu na INFINITI RED BULL RACING, Infiniti se zároveň počínaje sezónou 2013 F1 stává hlavním technickým partnerem týmu.

Autor:Tomáš DusilFoto:

Johan de Nysschen, prezident Infiniti, k tomu uvádí: "I když prvních 24 měsíců naší spolupráce bylo velmi přínosných pro obě strany, nové hlubší partnerství přinese Infiniti ještě více výhod. Titul partnera týmu INFINITI RED BULL RACING nám pomůže posílit celosvětové povědomí o naší značce, produktech a technologiích.“

Christian Horner, šéf týmu Red Bull Racing, říká: "Red Bull Racing a Infiniti od začátku vzájemného partnerství pracovali na řadě společných iniciativ. Během této doby prokázala značka Infiniti významné technické hrdinství, byl jsem ohromen hloubkou širších technických schopností společnosti Nissan Motor Company. I z hlediska marketingu velmi efektivně využila své spojení s Red Bull Racing týmem a F1 a stala se známější. Tyto dva atributy jsou tím, co dělá Infiniti ideálním technickým partnerem pro Red Bull Racing."

Posílené partnerství bude zahájeno v roce 2013 a dle původní domluvy by mělo pokračovat až do konce sezony 2016. Adrian Newey, technický ředitel Red Bull Racing, rovněž uvítal dlouhodobou povahu dohody. "Formule 1 představuje obrovské projekční a inženýrské výzvy na denní bázi. Technický partner, jako je Infiniti, nám poskytuje dobrý základ pro spolupráci na technických projektech, jako jsou například systémy zpětného získávání energie pro sezonu 2014."

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: