Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Rapid už v Německu sklízí ovoce

News

21.11.2012

Ani ne pár týdnů po uvedení na německý trh vyhrála Škoda Rapid cenu Auto Trophy 2012, udělovanou časopisem Auto Zeitung. Více než 110 000 čtenářů tohoto magazínu zvolilo Rapid za vítěze v kategorii Nejvýhodnější auto. Citigo a Yeti tento úspěch mladoboleslavských završily dalšími prvními místy ve svých kategoriích.

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Auto Trophy je přitom už druhým velkým úspěchem pro Rapid. V anketě Zlatý volant časopisu Auto Bild a nedělníku Bild am Sonntag se krátce předtím umístil na třetím místě.

Při jubilejním ročníku této ankety se na nejvyšší příčce na stupních vítězů umístily i další dva vozdomácí automobilky. Model Citigo zaujal první místo v kategorii Importované městské vozy, kompaktní SUV Yeti zase zvítězilo v anketě Importovanými terénními vozy do 30 tisíc eur.

Na stupních vítězů se ve svých kategoriích objevily také modely Superb, Roomster a Fabia mezi importovanými vozy v kategoriích Vyšší třída, MPV a malé vozy. Škoda je tak jedním z velkých vítězů letošních Auto Trophy. Hlasy 110 825 čtenářů jsou dle vyjádření Auto Zeitung novým rekordem v 25leté historii Auto Trophy a „bezpečnou bází pro vyznamenání nejoblíbenějších automobilů v Německu“.

Nezbývá než pogratulovat a popřát hodně úspěchů i na dalších světových trzích. My jsme Rapid otestovali podrobně relativně nedávno. Jeho test si můžete přečíst v Autohit číslo 16/2012. Více na www.autohit.cz.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: