Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Jaguar XFR-S míří proti M5

News

20.11.2012

Světová premiéra se uskuteční již na konci listopadu na autosalonu v Los Angeles. Pod kapotou bude vyladěný kompresorový osmiválec.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Již samotné XFR je velmi přitažlivým vozem, kterému sekunduje charakterní osmiválec přeplňovaný kompresorem. Nicméně „základních“ 375 kW/510 koní je oproti takovému BMW M5 relativně málo, proto semůžeme těšit na ostřejší provedení XFR-S. To by se mělo inspirovat u modelu XKR-S, který pohání stejný motor vyladěný na 404 kW/550 koní.

Na zveřejněné fotce vidíme Jaguar XFR-S v barvě French Racing Blue, která je dostupná také pro nejostřejší kupé a kabrio XK. Přehlédnout nelze ani nezbytné karbonové doplňky, které dotvářejí dynamičtější zaměření tohoto modelu.

Segment silných sedanů má tedy nového soupeře, a ne zrovna lehkého. Jaguar totiž nabízí atraktivní vzhled a charakterní motor, konkurenti se rozhodně mají čeho obávat.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: