Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Honda CR-V zná české ceny

News

31.10.2012

Honda CR-V 4. generace již zná české ceny. Poprvé je v nabídce varianta s pohonem jen předních kol. Cena startuje na 544 000 Kč.

Autor:Tomáš DusilFoto:

V roce 1995 byla Honda CR-V průkopníkem vozů kategorie SUV. Do Evropy se sice dostala s dvouletým zpožděním, avšak hned zaznamenala obrovský úspěch. Nedávno představená, již 4. generace vozu sice staví na platformě předchůdce, avšak přináší řadu novinek. Třeba poprvé lze vůz koupit i pouze s předním pohonem. To v případě, že zvolíte zážehový motor 2.0 i-VTEC. Naproti tomu diesel 2.2 i-DTEC je kombinován výhradně s pohonem všech kol. Na českém trhu CR-V startuje na částce 544 000 Kč za dvoulitr s předním pohonem ve výbavě S. Přesně 55 000 Kč navíc zaplatíte za stejnou verzi, ale s pohonem všech kol. Diesel startuje na částce 689 000 Kč a to za lépe vybavenou verzi Comfort. Dalšími výbavami v řadě jsou Elegance, Lifestyle a Executive. Nejdražší CR-V, mající v základu kožené čalounění, vyjde na 929 000 Kč.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: