Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Faceliftované Lamborghini Gallardo Spyder odhaleno

News

17.10.2012

V Paříži se očekávala nová generace tohoto nejúspěšnějšího modelu italské automobilky. Místo ní se ukázal „jen“ facelift a nová verze Edizione Tecnica. Nyní se představuje i verze s plátěnou střechou.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Faceliftované Gallardo bylo pro mnohé tak trošku zklamáním, protože se očekávala nová generace. Nicméně s odstupem času tento pocit opadl a my uznáváme, že Gallardo, ač se vyrábí již od roku 2003, vypadá a jezdí pořád skvěle. Modernizace přinesla další hrany, takže vzhled se více přiblížil většímu Aventadoru. Další novinkou jsou nová 19“ Apollo.

K dispozici bude také paket Style, který obsahuje černě lakované mřížky nasávacích otvorů a část zadního nárazníku. Další možnost individualizace pak poskytne tovární  program „Ad Personam“.

Modernizované Lamborghini Gallardo tedy ve výrobě ještě nějaký ten rok vydrží. I přes své konstrukční stáří a velmi nabitou konkurenci (Ferrari 458 Italia, McLaren MP4-12C) patří mezi to nejlepší, co si můžete koupit.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: