Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Chevrolet Cruze SW - pro rodiny a aktivní jedince

News

10.10.2012

PR: Hledáte stylový vůz, který si zamilujete a ostatní budou závidět? Potřebujete velký zavazadlový prostor, moderní technologie a bezpečnost?  To a ještě více můžete získat s novým modelem Cruze Station Wagon.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Chevrolet Cruze SW - perfektní nabídka pro rodiny a aktivní jedince

Majitelé kombi oceňují větší prostor ve svých vozech, ale požadují rozměry, jízdní výkony a celkový pocit srovnatelný s kompaktními hatchbacky nebo sedany.
Chevrolet Cruze Station Wagon byl konstruován podle těchto požadavků a s ohledem na různé životní styly zákazníků. Jeho vlastnosti ho předurčují jako ideální rodinný vůz s velkou přepravní kapacitou na sportovní výlety nebo delší cesty o víkendech. Nové kombi se stejně dobře hodí pro majitele bydlící v příměstských aglomeracích a dojíždějících do města za prací. Poskytuje totiž agilitu a flexibilitu kompaktního automobilu. Pro milovníky aktivit v přírodě Chevrolet připravil širokou nabídku praktického příslušenství pro přepravu sportovních potřeb.

Cruze modelového roku 2013 bude vybaven systémem MyLink, umožňujícím optimální připojení smartphonu k multimediálnímu systému vozidla. Obsah smartphonu přenáší na barevný dotykový monitor s úhlopříčkou 7 palců (17,8 cm) s vysokým rozlišením na středové konzole vozidla. Kompatibilní přístroje - přehrávače MP3, iPod, iPad a další, se dají připojit přes USB nebo Bluetooth. K dispozici je i externí vstup pro mobilní přehrávače a smartphony které nepoužívají USB nebo Bluetooth.
Nabídku motorů, dosud tvořenou benzinovými motory 1,6 a 1,8 litru a naftovým motorem 2,0 litru rozšířil nový turbokompresorem přeplňovaný benzínový motor 1,4 litru a zvlášť úsporný naftový motor o objemu 1,7 litru. Zavazadlový prostor, kompletně čalouněný kobercem, má délku 1 024 mm a základní objem 500 litrů. Po sklopení opěradla zadních sedadel (dělené v poměru 60/40) vznikne využitelný objem 1 478 litrů (při naložení po strop).

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: